Botes Klima Taah. San. Ve Tic. Ltd. Şti.

BOTES, kuruluşu olan 1989 yılından beri ISITMA, SOĞUTMA, HAVALANDIRMA, ENDÜSTRİYEL HAVALANDIRMA, PROSES HAVALANDIRMA, KLİMA, TEKNOLOJİK TESİSAT, YANGIN TESİSATI, ENDÜSTRİYEL TESİSAT ile SU ARITMA ve ŞARTLANDIRMA alanlarında başarılı çalışmalar yapmaktadır.

Söz konusu uğraşların ana başlıkları; malzeme satış, proje, danışmanlık ve yüklenim ile satış sonrası hizmet olarak özetlenebilir.

Bağımsız konfor ve klima sistemlerinin yaygınlaşmaya başladığı tarihle örtüşen kuruluş tarihinden itibaren klima sektörü ile büyüyen firmamız; anahtar teslimi mekanik tesisat sistemleri ile birlikte, merkezi konfor kliması, bağımsız konfor kliması ve değişken debili soğutkanlı (VRF Sistem) konfor kliması sistemleri ile endüstriyel klima ve hassas klima sistemlerinde de uzmanlaşmıştır. Bu arada çevre ve hijyen bilincinin gelişmeye başlamasıyla hız kazanan su arıtma ve şartlandırma çalışmalarımız konutlar, siteler, okullar, hastaneler, iş merkezleri, askeri kurumlar, oteller ve endüstriyel kuruşlar üzerine yoğunlaşmıştır.

Klima departmanının konfora yönelik çalışmaları ile insanların yaşadıkları ortamların kalitesini, endüstriye yönelik çalışmaları ile de üretimin kalitesini yükseltmeyi ve verimliliği uğraş edinen firmamız; Su arıtma departmanının çalışmaları ile de insanların en yaşamsal ihtiyaçlarından olan içme suyunun kalitesini ve sanayide gerekli proses suyunu sağlayarak endüstride üretimin kalitesini yükseltmeyi ve verimliliği amaçlamaktadır.

Hava ve su gibi iki akışkanın şartlandırılmasına yönelik uğraşlarını 1990 yılından bu yana ALARKO CARRİER Yetkili Bayisi olarak satış, montaj ve servis departmanları ile hizmetlerini sürdüren firmamız; su arıtma ve paket atık su tesisleri kurarak da her iki akışkanın doğaya dönerken verdikleri zararı en aza indirgemeye ve kaynağı temiz tutmaya özen göstermektedir.

5 Mühendis, 5 tekniker, 15 teknisyen ve bünyesinde bulundurduğu mekanik, havalandırma montaj ekibinden oluşan uzman kadrosuyla firmamız, ısıtma-soğutma, klima ve temiz su / atık su arıtma konularında kaliteli ve esnek çözümler üretmektedir.

BOTES konusunda uzman mühendis ve tekniker kodrosu ile;

Merkezi klima, havalandırma ısıtma tesisatları proje ve uygulamarı

Bireysel hava koşullandırma cihazları, split tip klima cihazları

Hassas kontrollü proses klima ve soğutma sistemleri

Endüstriyel havalandırma tesisatları

VRF klima sistemleri proje uygulama

Hijyen klima sistemleri

Endüstriyel ve evsel paket atık su arıtma tesisleri

Endüstriyel proses suyu temini

Hava filtreleme sistemleri

Toz tutma sistemleri

Teknik malzeme satışı hizmetlerini başarılı bir şekilde devam ettirmektedir...

Uzman teknik servis kadrosu ile;

Montaj, sistem işletmeye alma, garanti içi ve dışı servis hizmetleri ve periyodik bakım hizmetleri vermektedir